سجادی پناه 23 فروردین 1402 - 8 ماه پیش زمان تقریبی مطالعه: 3 دقیقه
کپی شد!
0

پیش بینی سال 1400 سجادی پناه مبنی بر برکناری زودهنگام وزرای کابینه به واقعیت نزدیک می شود!

بولتن نیوز به قلم دکتر سجادی پناه در سال 1400 یعنی درست 4 ماه بعد از تشکیل کابینه در یادداشت شماره  41326 این پایگاه خبری  پیش بینی کرد که :

با توجه به روحیاتی که از آقای رئیسی سراغ داریم ۵۰ درصد از وزرا و استانداران فعلی ، تا دوسال بعد در دولت حضور نخواهند داشت!

در قسمتی از آن یادداشت آمده بود که گذر زمان در همین مدت کوتاه هم نشان داده است که برخی از وزرای این دولت ، واقعا احتیاج به کمک داشته و حضور رئیس جمهور در وزارتخانه های این عزیزان ، می تواند حلال بسیاری از مشکلات آنها باشد. زیرا سنوات خدمت برخی از این وزرا در دو قوه دیگر بوده و دارای تجربه کمی در قوه مجریه هستند و با پیچیدگی های نظام اجرایی آشنا نیستند و در چهارماه گذشته هم قادر نبودند منویات رییس جمهور را به خوبی پیاده سازی نمایند حتی برخی از آنها هنوز نتوانستند معاونین خود را تغییر داده و با خود هماهنگ کنند.

امروز با تغییر وزیر کار، رفاه و تامین اجتماعی ، وزیر آموزش و پرورش ، وزیر کشاورزی ، وزیر راه و شهر سازی  ، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی ، معاون اجرایی رئیس جمهور ، رئیس کل بانک مرکزی  و چندین استاندار کشور  و با در نظر گرفتن استیضاح 6 وزیر که در دستور کار مجلس قرار گرفته است به نظر می رسد که خیلی زودتر می بایست به نکاتی که در آن یاداشت آمده بود توجه می کردند.

متن کامل یاداشت فوق در لینک زیر قابل مشاهده است:

https://www.bultannews.com/fa/news/757826

بازنشر در روزنامه شرق

https://www.sharghdaily.com/fa/tiny/news-839475

باز نشر در اقتصاد آنلاین

https://www.eqtesaddan.ir/?p=72708

نویسنده
MAJID SAJADI
مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *