اقتصادی 21 بهمن 1399 - 3 سال پیش زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0
اظهار نظر وزیر اقتصاد که فرمودند من بخاطر وضعیت بورس زیر دین مردم نیستم؛

سقوط سنگین بورس در تمام طول تاریخ آن بی سابقه بوده است

اظهار نظر وزیر اقتصاد که فرمودند من بخاطر وضعیت بورس زیر دین مردم نیستم. جای هیچ گونه شک و شبهه باقی نمی گذارد که ایشون نسبت به سازمان زیر مجموعه اش کاملا بیگانه بوده و انگار در ششماهه گذشته در ایران زندگی نمی کرده است.

گروه اقتصادی – مجید سجادی پناه استاد دانشگاه طی یاداشتی در صفحه شخصی توئیتر خود نوشت: اظهار نظر وزیر اقتصاد که فرمودند من بخاطر وضعیت بورس زیر دین مردم نیستم. جای هیچ گونه شک و شبهه باقی نمی گذارد که ایشون نسبت به سازمان زیر مجموعه اش کاملا بیگانه بوده و انگار در ششماهه گذشته در ایران زندگی نمی کرده است.

به گزارش بولتن نیوز، سقوط سنگین بورس در تمام طول تاریخ آن بی سابقه بوده است. مگر ممکن است تمام سهام های ۷۰۰ شرکت بورسی به مدت چند روز تماما” قرمز شود. گویی که بمب اتمی در کشور منفجره شده است.و در هفته دیگر بدون هیچ گشایش اقتصادی همه نمادها به یک مرتبه سبز شوند. اگر فاصله شما با مردم زیاد است و صدای آنها را نمی شنوید به متن استعفای دو رئیس سازمان خود توجه کنید.که از فرط دخالت های سیاسی در بورس آبروی خود را برداشتند و فرار کردند. آقای دژپسند مردم دعوی شما را با آقای زنگنه که آغاز گر این سقوط سنگین بود را هنوز فراموش نکرده اند. اگر کفایت ندارید و لذت قدرت هم مجال استعفا نمی دهد پس نمک روی زخم مردم نپاشید. نمی دانم چه اصراری دارید که ‏این ملت را عصبانی کنید.

نویسنده
MAJID SAJADI
مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *