سجادی پناه 11 مرداد 1399 - 3 سال پیش زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0
مثل اغتشاشات بنزین سال 98

روسای سه قوه مثل ترامپ از معترضان آمریکا حمایت کنند

روسای سه قوه به خصوص رئیس جمهوری با مقابله به مثل زیبا در تویتی خطاب به ترامپ بنویسد ازاعتراضات بحق مردم امریکا حمایت میکنیم و ترامپ را به خویشتن داری و رعایت حقوق بشر در مقابل خواسته بحق مردمش توصیه نمایند

گروه بین الملل: روسای سه قوه به خصوص رئیس جمهوری با مقابله به مثل زیبا در تویتی خطاب به ترامپ بنویسد ازاعتراضات بحق مردم امریکا حمایت میکنیم و ترامپ را به خویشتن داری و رعایت حقوق بشر در مقابل خواسته بحق مردمش توصیه نمایند

به گزارش بولتن نیوز، دکتر مجید سجادی پناه – استاد دانشگاه در یادداشتی نوشت: انگار همین دیروز در اغتشاشات بنزینی سال 98 بود که ترامپ در توییتی نوشت ‘ایالات متحده آمریکا از مردم شجاع ایران که برای آزادی تظاهرات می‌کنند، حمایت می‌کند. دولت ترامپ از معترضان حمایت کرده‌ و خواهیم کرد”.

و یا در حمایت از آشوب گران بخوانید حمایت از پیاده نظام خود در ایران نوشت که :”همه‌ دنیا اکنون می‌دانند که مردم خوب ایران خواستار تغییر هستند. آن چیزی که باعث ترس رهبران حکومت ایران می‌شود، توان نظامی وسیع آمریکا و مردم ایران هستند.”

هرچند که شلیک به عین الاسد و وحدت مردم در مراسم میلیونی حاج قاسم نشان داد که نه تنها توان نظامی امریکا و بلکه حضور هوادارن آنها در خیابان های ایران نیز به هیچ وجه باعث ترس و نگرانی رهبران ما نشده و نخواهد شد.
روسای سه قوه مثل ترامپ از معترضان آمریکا حمایت کنند

ولی امروز دست تقدیر دامن او را گرفته و کشورش را مواجه با اعتراضات گسترده کرده است. رییس جمهور بحران ندیده امریکا که یک فرد سیاستمدار نبوده و از پروتکل سیاسی هم چیزی نمی داند به ادبیات تهدید و فشار رو آورده و به مردم مظلوم خود چنگ و دندان نشان می دهد و از سگ های شرور و سلاح های مخوف سخن به میان می آورد.

این نوع واکنش ها بیانگر این است که او فرق میان اعتراضات و شورش ها را نمی شناسد و نمی داند زمانی که جنازه حمل می شود اعتراضات تبدیل به شورش شده و دامنه آن روز به روز در کشورش گسترده تر خواهد شد و هر خون تازه ای که بر زمین ریخته می شود آتش این بحران را شعله ورتر خواهد ساخت.

اما فارغ از تحوالات اخیر امریکا، روسای سه قوه ایران و به خصوص رئیس جمهوری هم می توانند در یک مقابله به مثل زیبا در تویتی خطاب به ترامپ بنویسد که ما ازاعتراضات بحق مردم امریکا حمایت میکنیم و ترامپ را به خویشتن داری و رعایت حقوق بشر در مقابل خواسته بحق مردمش توصیه نماید. و یا …..

موضع گیری های شجاعانه سران قوا در مقابل نظام استکبار است که می تواند برای ایشان محبوبیت ساز باشد.
آقایان رئیس جمهور و رئیسی و قالیباف شما هم می توانید قضای آنرا به جا آورید

نویسنده
MAJID SAJADI
مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *