حجت ­الاسلام ­والمسلمین مصطفی پورمحمدی     درگذشت جانباز سرافراز جناب آقای حاج حمیدرضا عباسی، را طی پیامی تسلیت گفتند. متن پیام بدین شرح است:

با نهایت تاسف و اندوه خبر درگذشت برادر عزیزمان جانباز سرافراز مرحوم آقای حاج حمیدرضا عباسی (طاب ثراه) را دریافت کردیم. آن عزیز عمری سرشار از تلاش، مجاهدت و خدمت داشت و در عرصه­ های گوناگون فرهنگی، مدیریتی، برنامه­ ریزی و تشکیلاتی در بخش ­های مختلف جهادی، اداری و قضائی، منشاء آثار و برکات فراوان بود.

آن مرحوم در سال پایانی عمرش فعالیت گسترده و عمیقی با مرکز اسناد انقلاب اسلامی به عنوان معاون برنامه ­ریزی و پشتیبانی را آغاز کرد که انتظار داشتیم دستاوردهای آن را به زودی مشاهده کنیم که امیدوارم سایر همکاران، همت والای او را در بازسازی و ارتقای تشکیلات به سرانجام برسانند ان­شاءالله.

چه نیکو مردنی! در حال جهاد و خدمت به فرهنگ و تاریخ انقلاب اسلامی و پاسداری از ارزش ­ها و در شام تاسوعای حسینی که بی ­تردید اربابش حضرت باب ­الحوائج اباالفضل ­العباس دست­گیر و شفیع او خواهد بود. خدایش رحمت کناد و بهترین روزی را نصیب او گرداند. عاش سعیدا و مات سعیدا.

این­جانب این مصیبت را به خانواده آن مجاهد بااخلاص و همه همکارانش در سازمان ارتباطات اسلامی سازمان بازرسی، قوه قضائیه و مرکز اسناد انقلاب اسلامی صمیمانه تسلیت می ­گویم و از خداوند متعال عافیت و سلامت همه عزیزان و اجر و صبر برای آنان طلب می­ کنم. آمین یا رب العالمین.

از صاحب این ایام حضرت اباعبدالله ­الحسین (علیه ­السلام) نجات و رستگاری و هدایت و استواری در هدف و شفاعت در روز جزا را مسئلت داریم.

بعون ­الله ­تعالی

تاسوعای ۱۴۴۳ ۲۷ مرداد ۱۴۰۰

دعاگو مصطفی پورمحمدی