گروه اقتصادی: روز نوزدهم اسفند ماه ۱۳۹۸ بود که بولتن نیوز با انتشار مطلبی از دکتر مجید سجادی پناه با تیتر ” بازار سرمایه سرخ شد؛ وزیر اقتصاد خودش استعفا دهد یا رئیس سازمان بورس را عزل کند “ به سیاستهای غلط بورس پرداخت .

به گزارش بولتن نیوز، بازار سرمایه در نوزدهم اسفند سال گذشته سرخ‌پوش شده و شاخص‌های کل با افت چشمگیری همراه بودند، مجید سجادی پناه  در ان زمان اعلام کرد که معتقد است این اتفاق برنده جنگ بین وزیر اقتصاد و رئیس سازمان بورس را مشخص می‌کند؛ بنابراین یکی از این دو باید از سمت خود کنار گذاشته شود.

دکتر مجید سجادی پناه – مشاور سابق ریس سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری – در توییتی به قرمز پوش شدن بازار سرمایه واکنش نشان داد و نوشت

«به نظر شما در جنگ بین وزیر اقتصاد و رئیس سازمان بورس، پیروز میدان کدام‌یک از این دو نفر است؟ امروز پوشیدن لباس قرمز بر تن سهم‌های بازار، برنده واقعی را برای مردم مشخص کرد؛ بنابراین وزیر یا خودش باید استعفا دهد یا رئیس سازمان بورس را عزل کند. یادمان باشد که سرمایه به‌شدت ترسو است.»

پیش بینی یک ماه قبل دکتر سجادی پناه مبنی بر استعفای رئیس سازمان بورس یا وزیر اقتصاد

سجادی پناه در توئیت دیگری در ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸ نیز نوشته است: ” قیمت سکه و دلار در فروردین ماه رشد بی سابقه ای پیدا کرد. تاثیر مخرب این رشد بر زندگی مردم کاملا مسبوق به سابقه است. محدود کردن بازار بورس از طریق حجم مبنا باعث فرار سرمایه از این بازار گردید. آیا این ناشی از اختلاف بین رئیس سازمان بورس و وزیر اقتصاد نیست که پیش بینی هم شده بود؟!”

حالا در ۱۹ فروردین ۹۹ و بعد از یک ماه گویا پیش بینی های سجادی پناه محقق شده و برخی منابع خبر دادند که شاپور محمدی از ریاست سازمان بورس استعفا داده و دکتر حسن قالیباف اصل جایگزین وی می شود.