امام جمعه بابل با تقدیر از نگاه ویژه آیت الله رئیسی در برخورد با فساد در جامعه که سبب امیدواری در بین مردم شد، گفت: نگاه مردم نسبت به دستگاه قضا تغییر کرده است.

به گزارش خبرگزاری فارس در شهرستان بابل، حجت الاسلام حسن روحانی امروز در مراسم تکریم و تودیع و معارفه روسای دادگستری و دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان بابل اظهار کرد: این مراسم تکریم از خدمات قضایی است که نقش بی بدیلی در ایجاد امنیت در جامعه انسانی دارند و هر روز این نقش پررنگ ترمی شود و چون در جامعه اسلامی هستیم این جایگاه از اهمیت بیشتری برخوردار است.
وی اجرای صحیح عدالت در جامعه را در سایه مدیریت صحیح برشمرد و افزود: پیچیدگی دستگاه قضا و اثراتی که در امنیت جامعه دارد بسیار حساس است و تنها به رفع درگیری بین دو فرد خلاصه نمی شود بلکه امنیت جامعه وابسته به حکم قضایی است.
امام جمعه بابل با تقدیر از نگاه ویژه آیت الله رئیسی در برخورد با فساد در جامعه که سبب امیدواری در بین مردم شد، تصریح کرد: نگاه مردم نسبت به دستگاه قضا تغییر کرده است.
روحانی با اشاره به اینکه ممکن است امنیت یک شهر وابسته به حکم یک قاضی باشد، خاطرنشان کرد: با تقدیر از خدمات رئیس دادگستری و دادستان سابق بابل از روسای جدید انتظار داریم در حیطه خود مدیریت درستی داشته باشند و امنیت جامعه را فراهم کنند.
درخواست اعتبار ویژه برای احداث ساختمان جدید دادگستری بابل
فرماندار ویژه شهرستان بابل نیز اظهار کرد: آنچه امروز از این دو عزیز در شهرستان بابل به یادگار مانده حسن خلق، امانت داری، حفط بیت المال و هما فزایی با مدیران دستگاه های اجرایی در بابل است.