ایسنا/همدان پلیس راهنمایی و رانندگی استان همدان با انتشار اطلاعیه ای محدودیت های ترافیکی در سطح شهر همدان را در راستای برگزاری هرچه باشکوه تر راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن اعلام کرد.

در متن این اطلاعیه آمده است: با تبریک سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به منظور تأمین ایمنی عبور و مرور و ایجاد ترافیک روان در مراسم راهپیمایی غرورآفرین مردم مؤمن استان در روز ۲۲ بهمن ماه در مسیرهای پیش بینی شده محدودیت های ترافیکی اعمال خواهد شد که به شرح ذیل اعلام می شود.

مسیر راهپیمایی پیش بینی شده در شهر همدان میدان امامزاده عبدالله(ع)، بلوار کاشانی، بلوار خواجه رشید، میدان آرامگاه بوعلی سینا، پیاده راه بوعلی، تجمع در میدان حضرت امام خمینی(ره) است.

در صورت توقف خودرو و موتور سیکلت در مسیرهای فوق از ساعت ۶ صبح روز ۲۲ بهمن تا پایان مراسم، وسایل نقلیه با جرثقیل منتقل خواهند شد.

تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت ۷ صبح از خیابان های باباطاهر، شریعتی، شهدا و تختی به سمت میدان حضرت امام(ره) تا پایان مراسم ممنوع است.

تردد کلیه وسایل نقلیه در بلوار خواجه رشید و کاشانی، میدان امامزاده عبدالله(ع) و میدان بوعلی از ساعت ۷ صبح ممنوع خواهد بود.

تردد از میدان شریعتی به سمت تقاطع خواجه رشید، از میدان جهاد به سمت میدان آرامگاه و از میادین فلسطین و عین القضات به سمت میدان امامزاده عبدالله(ع) از ساعت ۷ صبح ممنوع است.

توقف وسایل نقلیه اعم از موتورسیکلت و خودرو در میدان امامزاده عبدالله(ع)، بلوار کاشانی، تقاطع خواجه رشید، بلوار خواجه رشید و میدان آرامگاه بوعلی از ساعت ۷ صبح تا پایان مراسم ۲۲ بهمن ممنوع است و در صورت توقف با جرثقیل نسبت به جابجایی آن اقدام خواهد شد.

ورود و تردد موتورسیکلت در کلیه مسیر های فوق ممنوع است و با متخلفان برخورد قانونی صورت خواهد پذیرفت.

از شهروندان درخواست می شود با استفاده از وسایل نقلیه عمومی در کاهش حجم ترافیکی و جلوگیری از بروز گره های ترافیکی اقدام کنند و با تعیین مسیرهای جایگزین پلیس راهور را در اجرای مأموریت های محوله یاری دهند.