ایسنا/همدان فرمانده سپاه ناحیه ملایر با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران در حال بزرگ شدن در سطح جهان است و به رشد، تکامل، قدرت و عزت دست یافته، گفت: ما امروز بسیاری از قله های پیشرفت را فتح کرده ایم.

سرهنگ پاسدار سیدجواد حسینی چهارشنبه ۲۳ بهمن ماه در جمع کارکنان مدیریت توزیع نیروی برق ملایر، افزود: امروز دشمن در سمت مغرب در حال عقب نشینی بوده و خورشید عالم تاب از طرف جمهوری اسلامی ایران در حال ظهور است.

وی به تاریخچه دشمنی مستکبران عالم با انقلاب اسلامی ایران اشاره و اظهار کرد: علت این امر آن است که انقلاب اسلامی ایران پرچم اسلام را در سطح جهان به اهتزاز درآورد و نام، یاد و سیره عملی تعالیم انسانی پیامبر (ص) را منتشر کرد.

حسینی با تأکید بر اینکه دشمنان از قدرت امت واحده اسلام می ترسند، یادآور شد: امروز دشمنان ما به سمت ایجاد بی کنشی و جنگ روانی در بیان مردم حرکت کرده اند و قصد دارند در این جنگ، انگیزه، احساسات، عواطف و وفاداری مردم به نظام و انقلاب را از بین ببرند.

فرمانده سپاه ناحیه ملایر با اشاره به ماجرای “زندان بدون حصار در کشور کره” در جنگ با آمریکایی ها علیه سربازان آمریکایی، ادامه داد: جذب هنرمندان و نخبگان ایرانی در دستگاه فکری و رسانه های غربی و انجام کار تبلیغاتی با این افراد، از جمله روش های این جنگ به شمار می رود تا علیه نظام اسلامی عملیات سوء انجام دهند.

وی با بیان اینکه امروز هدف دشمنان ناامید و سست کردن مردم علیه نظام، انقلاب و حاکمیت است، افزود: جنگ تمام عیار دشمنان، یک جمنگ ترکیبی و هیبریدی در تمام زمینه هاست، شهادت سردار سلیمانی را نمونه بارز این جنگ است و دشمنان به صورت علنی و آشکارا وارد میدان نبرد شده اند.

فرمانده سپاه ناحیه ملایر با تأکید بر اینکه دشمنان قصد دلسرد کرن مردم و عدم مشارکت ملت در انتخابات مجلس را دارند، خاطرنشان کرد: وظیفه خطیر ما حضور حداکثری و آگاهانه در پای صندوق های رأی است.

حسینی با بیان اینکه انتخابات یک روز برگزار می شود اما سرنوشت چهار ساله کشور و حتی دهه های بعد را رقم می زند، بر لزوم انتخاب اصلح و با بصیرت، دشمن شناسی و تحقیق در مورد کاندیداها تأکید کرد و از مردم خواست با آگاهی و احساس مسئولیت در انتخابات مجلس شرکت کنند.