همدان – رئیس ستاد انتخابات استان همدان با بیان اینکه دشمن به دنبال ایجاد بستری برای جدایی مردم و نظام است، گفت: مردم ایران با حضور خود در انتخابات نقشه‌های دشمنان را نقش بر آب خواهند کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، مصطفی آزادبخت پیش از ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه ۲۳ بهمن‌ماه لیست قطعی و نهایی کاندیداهای مجلس اعلام می‌شود، گفت: در شرایط کنونی دشمن به دنبال آن است تا انتخابات پیش‌رو از رونق افتاده و به زعم آن‌ها، با این کار بستری برای جدایی مردم و نظام ایجاد کنند، در حالی که غافل از این هستند که مردم ایران با حضور همیشگی خود نقشه‌های دشمنان قسم خورده را نقش بر آب خواهند کرد.

وی از اعلام آمادگی کامل استان همدان برای برگزاری انتخابات اسفندماه خبر داد و بابیان اینکه در استان همدان ۷ حوزه اصلی و ۱۹ حوزه فرعی وجود دارد و هیئت‌های اجرایی تعداد و محل شعب را مشخص کرده‌اند، عنوان کرد: یک هزار و ۲۸۷ شعبه اخذ رأی اعم از شهری، روستایی و سیار در استان همدان پیش‌بینی شده است.

رئیس ستاد انتخابات استان همدان عنوان کرد: شمار شعب اخذ رأی در استان همدان نسبت به دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ۲۶ شعبه افزایش داشته است.

رئیس ستاد انتخابات استان همدان با تاکید بر اینکه همه عوامل پای صندوق‌های رأی آموزش‌های لازم را دیده و پیش‌بینی‌های لازم نیز انجام گرفته است، گفت: هماهنگی‌های لازم با نیروی انتظامی انجام گرفته و نیروهای محافظ صندوق‌ها پیش‌بینی شده است.

آزاد بخت در ادامه افزود: کمیته پشتیبانی ستاد انتخابات نیز وسایل و امکانات مورد نیاز شعب را پیش‌بینی و فراهم کرده است.

آزادبخت بابیان اینکه ضمن بی‌طرفی تام و تمام، انتخاباتی با امنیت و سلامت مثال‌زدنی را برگزار خواهیم کرد، عنوان کرد: همه ما به عنوان یک وظیفه ملی و شرعی باید با حضور پر رنگ و پر شور در انتخابات به دشمنان نشان دهیم که پشتیبان نظام جمهوری اسلامی ایران هستیم.