سیاسی 30 بهمن 1402 - 2 ماه پیش زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

چرا پیش بینی پورمحمدی در مورد دستاوردهای شهادت حاج قاسم درست از آب درآمد.

امروز با موفقیت ها حماس در غزه ، حزب الله لبنان در سوریه ، حشدالشعبی در عراق ، انصارالله در یمن و مهمتر از همه زمین گیر کردن امریکا در منطقه بعد از شهادت سردار سلیمانی یاد این پیش بینی 4 سال پیش آقای پورمحمدی افتادیم

حجت الاسلام مصطفی پورمحمدی، عضو شاخص جامعه روحانیت مبارز در گفتگو با خبرنگار خبرآنلاین در تاریخ 17 دی 98 ، گفت: حضور باشکوه مردم در مراسم تشییع پیکر سردار سلیمانی، پیام‌های روشنی دارد. پیام وحدتِ مثال زدنی و تکرار صحنه‌های باشکوه انقلاب و حوادث پیروزمندانه‌ای که در ابتدای انقلاب و دوران دفاع مقدس پشت سر گذاشتیم.

حادثه هفتم تیر بار دیگر تکرار شد
وی ادامه داد: حادثه هفتم‌ تیر بار دیگر  تکرار شد و جوهره و ذات ناب ملت ایران و حق طلبی‌شان و اقتدار خالصانه‌ ظلم‌ستیزشان بار دیگر تجلی پیدا کرد تا راه شهید سلیمانی و همرزمانشان برای سرعت بخشیدن به پیشرفت اهداف انقلاب اسلامی هموارتر کرد.

دستاوردهای شهادت سردار سلیمانی غیرقابل محاسبه است
وزیر سابق‌ دادگستری با بیان اینکه: ملت ایران حاج قاسم سلیمانی را از دست داد اما دستاوردهای آن غیرقابل محاسبه است، گفت: طی روزها، سال‌ها و ماه‌های آینده این دستاوردها را خواهیم دید.

روحِ حماسی و مقاومت در اوج خود نمایان شد
عضو جامعه روحانیت مبارز خاطرنشان کرد: استکبار هم خواهد فهمید که جریان انقلاب اسلامی، جریان طوفنده‌ای است که در مراحل مختلف صیقل ‌می‌خورد و  بدون شک در این مسیر گام‌های بلندتری برخواهد داشت و قله‌های جدیدی فتح خواهد کرد.
پورمحمدی گفت: امروز ما نصرت الهی را به وضوح می‌بینیم و الحمدالله که روحِ حماسی، مقاومت، شهادت‌طلبی و همبستگی و وحدت در اوج خود نمایان شده است. باید خدارا شاکر باشیم و این همبستگی را حفظ کنیم

نویسنده
M
مطالب مرتبط
نظرات