سیاسی 08 اسفند 1402 - 2 ماه پیش زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0
ایران به اندازه بخش بزرگ اروپا گاز مصرف می‌کند در دورترین نقاط گازرسانی انجام می‌دهیم، گاز جزء گران‌ترین محصولات دنیاست و ما با ارزان‌ترین شیوه به دورترین نقطه کشور می‌رسانیم.

پورمحمدی: مردم کوتاهی مسئولان را پای انقلاب ننویسند

دبیر عالی جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه اگرچه مشکلاتی وجود دارد اما دلیل این مشکلات ضعف و ناتوانی ما نیست، اظهارداشت: فشارهایی که دشمن وارد می‌سازد به خاطر اقتدار و تاثیرگذاری ملت ماست، ایران رتبه اول سرعت رشد علمی و پنجمین کشور دارای مهندس در دنیا و باوجود همه تحریم‌ها و مشکلات اقتصادی رتبه 20 کشور اقتصادی دنیاست.
پورمحمدی تصریح کرد: باتوجه به توانمندی‌های موجود، دشمن ناچار است عملیات‌هایی علیه کشور ما انجام دهد، تمام کشورهای منطقه از ما الگو گرفته‌اند، ایران در دفاع مقدس ثابت کرد که یک ملت بدون پشتوانه در برابر دشمنی که تمام دنیا به او کمک کرده، می‌تواند از سرزمین و هویت خود دفاع کند.
رئیس مرکز اسناد انقلاب اسلامی ایران درمورد بحث تولید ومصرف گاز در ایران، خاطرنشان کرد: ایران به اندازه بخش بزرگ اروپا گاز مصرف می‌کند در دورترین نقاط گازرسانی انجام می‌دهیم، گاز جزء گران‌ترین محصولات دنیاست و ما با ارزان‌ترین به دورترین نقطه کشور می‌رسانیم.
پورمحمدی با بیان اینکه اگرچه مشکلاتی در کشور وجود دارد اما بخش پر لیوان را هم باید ببینیم، اظهارداشت: وجود مشکلات در کشور دلیل نمی‌شود که توانایی هایمان را نبینیم، حضرت آقا به جهاد تبیین تاکید دارند، ما جریان قدرتمند مردم سالاری را داریم و این از فرمایش امام راحل که فرمودند:” میزان رای ملت است” ، آمده است، امروز جامعه ایران رسالت بزرگی بر دوش دارد.
وی افزود: در دنیایی که ادعای حقوق بشری و حقوق زنان را دارند ، این جمهوری اسلامی است که به انسان، زن و کودک احترام می‌گذارد و ارزش قائل است .
دبیرکل جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه باید تلاش کنیم تا ضعف‌ها رفع شود، تصریح کرد: مردم جسورانه، آگاهانه، مومنانه و عاقلانه خواسته‌های خود را مطرح کنند تا مشکلات و ضعف‌ها را برطرف کنیم اما باید بدانیم چه کردیم.
وی اظهارداشت: اگر امروز کسی در انجام وظیفه خود کوتاهی کرد، انقلاب را زیر سوال نبریم، انقلاب یک جریان وسیع و ماندگار  است.

نویسنده
M
مطالب مرتبط
نظرات