شخصیتها 25 بهمن 1402 - 2 ماه پیش زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

وزیر پیشین دادگستری: پورمحمدی فردی لایق، انقلابی و ارزش‌مدار است

آخرین جلسه از دیدارهای وزیر دادگستری دولت دهم با کارکنان وزارت دادگستری(23 مرداد 1392) در فضایی صمیمی و در آخرین روزهای فعالیت دولت دهم برگزار شد.

سیدمرتضی بختیاری در این دیدار که با حضور معاونین و مدیران ارشد وزارت دادگستری، سازمان تعزیرات حکومتی و کارکنان این وزارتخانه برگزار شده بود، ضمن تقدیر از خدمات غلامحسین الهام وزیر پیشین دادگستری، حجت الاسلام و المسلمین پورمحمدی را فردی لایق، انقلابی و ارزش‌مدار دانست و از انتخاب وی به عنوان وزیر دادگستری در دولت یازدهم استقبال و برای وی آرزوی موفقیت کرد.

در ادامه این مراسم رئیس الساداتی، معاون وزیر دادگستری ضمن تقدیر از اقدامات بختیاری در 4 سال گذشته گفت: پیگیری امور زندانیان و زندان‌ها، مسائل مربوط به سازمان تعزیرات حکومتی و تلاش همه جانبه برای استفاده از تمامی ظرفیت‌های وزارت دادگستری از جمله اقدامات ارزشمند وزیر دادگستری در 4سال گذشته است.

وی دست‌یابی به ساز و کار و جایگاه مناسب برای فعالیت کنوانسیون‌های مالکیت معنوی، مبارزه با فساد، ملاقات‌های مردمی وزیر دادگستری در سفرهای استانی و پیگیری مستمر امور مراجعه کنندگان را از دیگر خدمات وزیر دادگستری برشمرد.

نویسنده
M
مطالب مرتبط
نظرات