اجرایی 25 بهمن 1402 - 2 ماه پیش زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

هدایت‌های داهیانه رهبر انقلاب دشمن را زمین‌گیر کرده است/صف خودمان را از همراهان دشمن جدا کنیم

حجت‌الاسلام والمسلیمن مصطفی پورمحمدی ظهر امروز در تجمع بزرگ مردم ولایت‌مدار ری به‌ مناسبت یوم‌الله 9 دی ماه که در مصلی آستان مقدس حضرت عبدالعظیم الحسنی (ع) برگزار شد، ضمن تسلیت ایام رحلت جانسور پیامبر مکرم اسلام (ص)، امام حسن مجتبی (ع) و امام رضا (ع) و گرامیداشت حماسه غرور آفرین 9 دی ماه سال 88 اظهار داشت: 9 دی پیام روشن به فریب خوردگان و عوامل دشمن است.


وزیر دادگستری با تاکید بر اینکه ملت ایران، ملتی منسجم هستند،‌گفت:‌ موفقیت‌،‌ پیشرفت و دستاوردهای امروز انقلاب مرهون وحدت ملت ایران اسلامی است.


وی در ادامه بر پرهیز از مجادله تاکید کرد: ملت غیور ایران اسلامی در عرصه‌های مختلف با حضور به‌ موقع و یکپارچه اتحاد خود را به رخ جهانیان کشیدند.


پورمحمدی با تاکید بر اینکه ملتی که مجادله کند آن کشور فشل می‌شود، عنوان کرد:‌ دشمنان نظام و ایادی داخلی آن‌ها و ساده لوح‌های زمان بدانند ملت ایران منسجم و متحد است و امروز از برکت این انسجام خطرها را پشت سر گذاشته است.


رهبری دستاورد عظیم انقلاب است / پیام‌های 9 دی برای هر روز ما درس است


وزیر دادگستری با بیان اینکه نعمت رهبری عظیم‌ترین دستاورد نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است، عنوان کرد: آنچه امروز داریم به برکت ولایت فقیه است. اگر برخی از کشورهای همسایه همچون مصر، عراق و … که خون‌ها و شهدای زیادی را در مبارزات انقلابی خود داده‌اند ولی نتوانستند از نعمت و دستاوردهای انقلاب خود بهره‌مند شوند و سرنوشت نافرجامی دارند به‌دلیل نداشتن ولایت فقیه است.


وی افرود: گوهر رهبری عظیم‌ترین سرمایه در بین ما است که باید از آن حفافظت کرد.


پورمحمدی با اشاره به پیام‌های حماسه غرور آفرین 9 دی خاطرنشان کرد:‌ حفظ ارزش‌ها، آرمان‌ها و باورهای عمیق دینی، دشمن‌شناسی، حفظ وحدت و رهبری و امامت جامعه چهار رکن اصلی حماسه 9 دی است.


وزیر دادگستری با تاکید بر اینکه این پیام‌ها برای هر روز ما درس است، بیان داشت: یکی دیگر از آثار یوم‌الله 9 دی حضور آگاهانه مردم در مسیر انقلاب است.


تاکید پورمحمدی بر دشمن‌شناسی و ایستادگی در برابر دشمن


پورمحمدی عنوان کرد: اگر می‌خواهیم در برابر دشمن به‌طور متحد بایستیم باید توجه ویژه‌ای به دو شرط مهم خوب شناختن دشمن و استوار ایستادن در برابر دشمن داشته باشیم.


وزیر دادگستری همچنین بر محبت نسبت به یکدیگر و گذشت و … در بین امت اسلام تاکید کرد و گفت: مسیر عزت، اقتدار و انسجام با عنصر رحمت در جامعه ایجاد می‌شود.


وی خطاب به متدنین،‌ بسیجیان،‌ پیروان ولایت و دلدادگان بیان کرد: باید روی ما گشاده باشد.


پورمحمدی بر تقویت سایه رحمت، مودت و همدلی در بین جامعه اسلامی تاکید کرد.


صف خودمان را با همراهان دشمن جدا کنیم


وزیر دادگستری تصریح کرد: آنجایی که خط دشمن است نباید کوتاه بیاییم و باید صف خودمان را با کسانی که همراه دشمن هستند جدا کنیم.


وی در ادامه با بیان روایتی از پیامبر اعظم (ص) مبنی بر راه برون رفت از هرگونه فتنه گفت: پیامبر عظیم الشان اسلام (ص) فرمودند «اگر می‌خواهید از فتنه نجات پیدا کنید راه آن اخلاص است».


قرار نیست در برابر دشمن عقب‌نشینی کنیم


پورمحمدی در ارتباط با عملکرد غربی‌ها در مذاکرات عنوان کرد: غربی‌ها که اعلام می‌کنند ما اهل مذاکره هستیم، دروغ می‌گویند. آن‌ها جنایت را در بالاترین درجه انجام می‌دهند و حیا ندارند. اگر ما در برابر چنین دشمنی قرار گرفتیم نباید عقب‌نشینی کنیم.


وزیر دادگستری با بیان اینکه صدای انقلاب ایستادگی در برابر دشمن است،‌ خاطرنشان کرد:‌ با هدایت‌های داهیانه رهبر معظم انقلاب دشمن زمین‌گیر شده است و معلوم است که آن‌ها از ما خشم دارند و قرار نیست ما نیز در برابر آن‌ها عقب‌نشینی کنیم.


پورمحمدی با تاکید بر اینکه دیپلمات‌های ایران اسلامی در همه عرصه‌ها با قدرت حاضر شوند و در این جدال سخت هوشیار باشند و مردم نیز مسئولان را دعا کرده و در همه برهه‌های انقلاب از مسئولان خدوم و بصیر حمایت می‌کنند.

نویسنده
M
مطالب مرتبط
نظرات