انتخابات 23 بهمن 1402 - 2 هفته پیش زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

مشارکت حداکثری در انتخابات موجب قطع دست طمع‌کاران می‌شود

حجت‌الاسلام مصطفی پورمحمدی دبیر عالی جامعه روحانیت مبارز در همایش انتخاباتی جامعه اسلامی مهندسین در سخنانی با اشاره به نکاتی درباره انتخابات ریاست‌جمهوری، گفت: بزرگترین کاری که جمهوری اسلامی دارد این است که اسلام را با مردم و توسط مردم در جامعه حاکم کند، از ابتدای انقلاب نیز روند بر همین اساس بوده و دستاوردهای بسیار نظام اسلامی به برکت حضور موثر مردم در عرصه‌ها بوده است
وی افزود: آنچه در ایران پس از پیروزی انقلاب اسلامی روی داد، ترکیب اسلام با مردم و حاکمیت اسلام با مشارکت مردم بوده است، از منظری دقیق‌تر، اسلام تحولی را ارزشمند می‌داند که در درون انسان‌ها صورت گیرد.
دبیر عالی جامعه روحانیت مبارز عنوان کرد: عیوب و فراز و فرودها به خاطر اشکالات خودمان است، اما واقعیت این است، آنچه اتفاق افتاده، به واسطه حضور مردم بوده است.
پورمحمدی درباره نامزد اصلح برای انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: من نیز مانند سایر دوستان جامعه روحانیت و جامعه مهندسین، فکر می‌کنم که آقای رئیسی مجموعه‌ای از همه ویژگی‌های لازم برای ریاست‌جمهوری را دارد.
دبیر عالی جامعه روحانیت مبارز تصریح کرد: آنچه ابراهیم رئیسی بر آن تأکید داشته و کماکان نیز تأکید می‌کند و ما خواسته ما نیز هست، این است که از همه ظرفیت‌ها به خوبی استفاده شود.
وی ادامه داد: همچنین بعد از کشمکش‌ها و درگیری‌هایی که اخیرا تجربه کردیم، فکر می‌کنیم، آقای رئیسی بتواند به خوبی این شرایط را کنترل و مدیریت کرده و در جهت تحقق اهداف مردم، تنش‌ها را کاهش دهد.
پورمحمدی خاطرنشان کرد: دوست نداریم انتخابات ریاست‌جمهوری نیز مانند انتخابات مجلس، با مشارکت ۴۲ درصدی همراه باشد؛ این برای ما پسندیده نیست.
دبیر عالی جامعه روحانیت مبارز در پایان خاطرنشان کرد: باید تلاش و همت کنیم، علی‌رغم همه اتفاقاتی که افتاده، مردم بر هیجانات لحظه‌ای فائق آیند، ما به همه مشکلات آگاهیم، اما نباید اجازه دهیم دشمن‌شاد شویم، مشارکت حداکثری در انتخابات، در جهت حفظ امنیت و بریدن دست طمع‌کاران از کشور، اهمیت بسیار زیادی دارد.

نویسنده
M
مطالب مرتبط
نظرات