انتخابات 26 بهمن 1402 - 2 ماه پیش زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0
پورمحمدی:

مردمی ترین نظام سیاسی دنیا در ایران حاکم است

دبیر جامعه روحانیت مبارز با بیان این که مردمی ترین نظام سیاسی دنیا در ایران حاکم است، گفت: در نخستین سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران در حالی که با درگیری های مختلف مواجه بودیم احزاب مختلفی فعالیت داشتند و در همان زمان پنج انتخابات در کشور برگزار شد که رکورد مردمی ترین نظام دنیا به ثبت رسید.
به گزارش ایلنا، حجت الاسلام مصطفی پور محمدی در آیین رونمایی از کتاب درآمدی بر فقه تحزب در نظام اسلامی که شنبه شب در مجموعه دنیای کتاب قم برگزار شد، ضمن آرزوی توفیق و رونق بازار کتاب اظهار کرد: با توجه به اینکه کتاب درآمدی بر فقه تحزب در نظام اسلامی با پژوهش علمی و کاربردی به تالیف رسیده است، امیدواریم این کتاب مورد توجه قرار گیرد، چرا که کار بسیار ارزشمندی به شمار می رود و قابل تقدیر است.
وی با بیان اینکه نظام اسلامی براساس رای مردم شکل گرفته است، عنوان کرد: در نخستین سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران در حالی که با درگیری های مختلف مواجه بودیم احزاب مختلفی فعالیت داشتند و در همان زمان پنج انتخابات در کشور برگزار شد که رکورد مردمی ترین نظام دنیا به ثبت رسید.
دبیر جامعه روحانیت مبارز با عنوان اینکه اقدام امام راحل در برگزاری پنج انتخابات در نخستین سال پیروزی انقلاب اسلامی ناشی از یک اراده دکترین مجرب بود، تصریح کرد: این کار بسیار بزرگ است و نمی توانیم از عظمت این کار سخن بگوییم.
وی با عنوان اینکه حزب جمهوری اسلامی در نخستین روزهای انقلاب شکل گرفت، عنوان کرد: در حال حاضر بیش از 100 حزب داریم که باید بازنگری عمیقی روی آن شکل بگیرد و در این راستا لازم است که قدردان اندیشه و تولید افکار باشیم

نویسنده
M
مطالب مرتبط
نظرات