سجادی پناه 07 آبان 1399 - 3 سال پیش زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0
مجید سجادی پناه _استاد دانشگاه

ما دستورالمعل مقابله با ترک فعل می نویسیم ، ولی دادستان یونان آنرا اجرا می کند!

برخی از قوانین ما بسیار کاریردی و مترقی است ولی همواره در جلد های زیبا، زینت بخش کتابخانه های مدیران می شود.

گروه بین الملل: برخی از قوانین ما بسیار کاریردی و مترقی است ولی همواره در جلد های زیبا، زینت بخش کتابخانه های مدیران می شود.
به گزارش بولتن نیوز، مجید سجادی پناه _ استاد دانشگاه در یاداشتی در رابطه با عملکرد دادستانی یونان در دفاع از حقوق کودکان نوشت: دادستانی یونان یک مرد جوان افغان را که به هنگام عبور از آب‌های ترکیه به یونان پسر ۶ ساله خود را از دست داد، به اتهام “غفلت و به خطر انداختن جان فرزندش” به دادگاه فراخوانده است.

آن شب این مرد ۲۵ ساله توانست خود را به ساحل برساند اما پسر ۶ ساله او در تاریکی نیمه‌شب در میان امواج گم شد و آب پیکر بی‌جان او را صبح روز بعد به ساحل آورد.

به نظر شما این مایه شگفتی نیست که ما در نوشتن قانون برنامه سابقه ۷۰ ساله در کشور داشته باشیم ولی متوسط اجرای این برنامه های پنج ساله بعد از انقلاب به روایت دستگاه های نظارتی تنها بین ۳۰ تا ۴۰ درصد باشد!!!؟؟؟
ما دستورالمعل مقابله با ترک فعل می نویسیم  ، ولی دادستان یونان آنرا اجرا می کند!

بله وقتی ما آمال و آرزوهایمان را در قالب سند ، قانون و دستورالعمل ، بدون در نظر گرفتن مهمترین عنصر اجرای آن یعنی مدیران می نویسیم نتیچه اش بهتر از این نمی شود . برخی از قوانین ما بسیار کاریردی و مترقی است ولی همواره در جلد های زیبا، زینت بخش کتابخانه های مدیران می شود.
 

نویسنده
MAJID SAJADI
مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *