سجادی پناه 29 تیر 1400 - 2 سال پیش زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0
دکتر مجید سجادی پناه استاد دانشگاه نوشت:

سعید نمکی نوشته ولی سعید الصحاف خوانده می شود

ایکاش دولت ما اینقدر بزرگ نبود که انتخاب نادرست یک وزیری مثل سعید نمکی ، باعث این همه خسارت به کشور شود.

گروه سیاسی: ایکاش دولت ما اینقدر بزرگ نبود که انتخاب نادرست یک وزیری مثل سعید نمکی ، باعث این همه خسارت به کشور شود.
به گزارش بولتن نیوز، دکتر سجادی پناه در خصوص خوشمزگی های سعید نمکی وزیر فعلی بهداشت و تیمش که ٨٣ میلیون نفر ایرانی را نزدیک دو سال است سرکار گذاشته نوشت: اقای نمکی با اظهارت عجیبش در خصوص صدور دانش مدیریت خود به کشوری بی نام و نشان که از او درخواست کمک کرده بود، آنهم در شرایطی که پایتخت خودش بدلیل سو مدیریت او ۶ روز اعلام تعطیلی نموده، باز هم موجب انبساط خاطر مردم شد و همه ما را به یاد محمد سعید الصحاف ، وزیر با مزه و نمکی صدام حسین انداخت.
او نیز تا اخرین لحظه پیش از سقوط بغداد، همچنان همه چیز را تکذیب می کرد. وقتی امریکا فرودگاه بغداد را نیز تصرف کرده بود باز هم سخنرانی می کرد و می گفت سربازان امریکایی که فرودگاه بغداد را اشغال کرده اند هم اکنون تسلیم افراد عراقی شدند و فرودگاه تماما تحت کنترل ماست ولی تا پاکسازی کامل آنجا قادر به نشان دادن محوطه فرودگاه به رسانه ها نیستیم.
او بلافاصله بعد از اشغال عراق نیزخود را تسلیم امریکایی ها کرد و به دلیل همین خوشمزه گی هایش به سرعت آزاد و با جت اختصاصی به ابوظبی انتقال داده شد.
خدا عاقبت همه ما بخصوص این وزرا را ختم بخیر کند

راستی آقای وزیر اگر شما فقط تزریقات چی بود نه واردات چی! پس چرا در امر واردات دخالت و با رئیس جمهور مخالفت کردید و اجازه ندادید بقول خودتان ماست فروش و سیمان فروش، به صورت پوششی واکسن به کشور وارد نمایند ؟!
ایکاش دولت ما اینقدر بزرگ نبود که انتخاب نادرست یک وزیر ، باعث این همه خسارت به کشور شود.
کوچک زیباست. پس دولت ها باید کوچک ولی مدیر شوند.

نویسنده
MAJID SAJADI
مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *