اقتصادی 02 فروردین 1396 - 7 سال پیش زمان تقریبی مطالعه: 2 دقیقه
کپی شد!
0
در دیدار مشاور رئیس سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با استاندار هرمزگان مطرح شد؛

رتبه نخست هرمزگان در اقتصاد مقاومتی/ کسب عنوان پنجمین استان امن کشور/ از مدیریت «جادری» تقدیر شد

دکتر سجادی پناه مشاور رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، کسب رتبه نخست در اقتصاد مقاومتی، کسب عنوان پنجمین استان امن کشور، افزایش دوبرابری بودجه عمرانی در سال 95 ، افزایش میزان اشتغال ، حمایت از کسب و کارها و بسیاری از اقدامات دیگر را نشان از توانایی ایجاد هماهنگی آقای جادری در مدیریت استان دانست.

گروه فرهنگی: مشاور رئیس سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با استاندار هرمزگان به مناسبت حلول سال جدید و ارائه گزارشی از فعالیت های ستاد اجرایی خدمات سفر دیدار کردند.
 
دیدار مشاور رئیس سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با استاندار هرمزگان


به گزارش بولتن نیوز، در این جلسه ضیایی مدیرکل میراث فرهنگی و دبیر ستاد خدمات اجرایی سفر هرمزگان گزارشی از آخرین وضعیت حضور گردشگران ، اقامت و ارائه خدمات به ایشان را تشریح نمود.

در این دیدار  همچنین دکتر سجادی پناه مشاور رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ضمن تبریک سال نو به ایشان و تحسین اقدامات جهادی آقای جادری در سنوات گذشته بر تداوم این گونه اقدامات در سال 96 تاکید کرد.
 
 کسب رتبه نخست در اقتصاد مقاومتی/ کسب عنوان پنجمین استان امن کشور
 
کسب رتبه نخست در اقتصاد مقاومتی، کسب عنوان پنجمین استان امن کشور،افزایش دوبرابری بودجه عمرانی در سال 95 ، افزایش میزان اشتغال ، حمایت از کسب و کارها و بسیاری از اقدامات دیگر را نشان از توانایی ایجاد هماهنگی آقای جادری در مدیریت استان دانست.
سجادی پناه در ادامه افزود، عنصر هماهنگی حلقه مفقود  نظام اداری کشور ماست ولی این کیمیا زمانی که در دست مدیر ارشدی قرار می گیرد واقعاً معجزه می کندکه ما نمونه آنرا درمدیریت استان هرمزگان می بینیم.

این استاد دانشگاه علوم قضایی در پایان آرزو کرد که همان طوری که خوزستان درصدی از نفت کشور را از آن خود کرده است استان هرمزگان هم درصدی از درآمد های گمرکی کشور را به خود اختصاص دهد تا قسمتی از آن را صرف زیرساختهای گردشگری میراث فرهنگی و صنایع دستی کند که مطمئناً با این سیاست تعداد گردشگران در این استان چند برابر خواهد شد و این یعنی تولید امنیت و رفع محرومیت از چهره ی زیبای استان.
 
دیدار مشاور رئیس سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با استاندار هرمزگان 


 زیرا 63% از صادرات و واردات کشور از بندر شهید رجایی هرمزگان انجام می شود و این نظارت موثر بر گمرکات کشور امسال باعث شد که درآمد گمرکی دولت از 11 هزار میلیارد تومان به بیش از 17 هزار میلیارد تومان افزایش یابد و با توجه به سهم زیاد استان هرمزگان در تأمین این درآمد و اختصاص درصدی از آن مطمئناً این هلال طلایی به جایگاه اصلی خودش بازخواهدگشت.

سجادی پناه به عنوان هدیه نوروز یک پرچم ایران 340  متری از استاندار تقاضا کرد  که در صورت قرار گرفتن بر پایه پرچم 50 متری موجود در موزه مردم شناسی، این نماد اقتدار جمهوری اسلامی از همه نقاط شهر دیده خواهد شد که مورد موافقت قرار گرفت.

آقای دکتر جادری ضمن تاکید بر داشتن یک الگوی نظارتی، پیشنهاد ارائه شده را پیشنهاد خوبی دانستند که اداره کل میراث فرهنگی بعنوان ناظر عالی 15 دستگاه عمل کند و گزارشات دستگاه های زیربط در استان در ساعت 19 به اداره کل ارسال و پس از تلخیص و طبقه بندی آنها انحرافات قابل توجه  شناسائی و به سرعت به استاندار و رییس ستاد هماهنگی در مرکز اعلام گردد تا اقدامات اصلاحی بعمل آورده شود و مقرر گردید استاندار امکانات لازم را برای باز کردن این چتر نظارتی فراهم نماید.

نویسنده
MAJID SAJADI
مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *