سجادی پناه 22 اسفند 1398 - 4 سال پیش زمان تقریبی مطالعه: 2 دقیقه
کپی شد!
0
تا دیروز و بهنگام خوشی‌ها مجلس در رأس امور بود

آقای لاریجانی! شأن مقام معظم رهبری اجل از هماهنگی و حل اختلافات بین قواست

کاربری در واکنش به نامه لاریجانی به رهبر انقلاب جهت تعیین رئیس ستاد بحران کرونا نوشته است: یادمان باشد شأن مقام معظم رهبری اجل از هماهنگی و حل اختلافات بین قواست.

گروه سیاسی: مجید سجادی پناه – معاون اسبق سازمان تعزیرات حکومتی– در صفحه توییترش نوشت: این چه فرهنگ غلطی است که وقتی بحرانی در کشور عمیق می‌شود همه فرار می‌کنیم و مسئولیت را به گردن دیگری می‌اندازیم. تا دیروز و بهنگام خوشی‌ها مجلس در رأس امور بود؛ اما امروز آقای لاریجانی برای تعیین رئیس ستاد بحران کرونا بخوانید دخالت تمام‌قد در قوه مجریه، متوسل به مقام معظم رهبری می‌شود.
 
آقای لاریجانی! شأن مقام معظم رهبری اجل از هماهنگی و حل اختلافات بین قواستآقای لاریجانی! شأن مقام معظم رهبری اجل از هماهنگی و حل اختلافات بین قواست
 
به گزارش خبرنگار بولتن نیوز، او در ادامه آورده است: اگر امروز به دنبال هماهنگی که حلقه مفقوده نظام شده است، می‌گردیم باید بدانیم که علت گم‌شدن آن سلب این مسئولیت از اختیارات رئیس‌جمهور در آخر اصل 57 قانون اساسی است که متأسفانه در بازنگری سال 68 آن را حذف کردیم. یادمان باشد شأن مقام معظم رهبری اجل از هماهنگی و حل اختلافات بین قواست.
 
آقای لاریجانی! شأن مقام معظم رهبری اجل از هماهنگی و حل اختلافات بین قواست
 
مسعود پزشکیان در برنامه گفت‌وگوی ویژه خبری سه‌شنبه‌شب شبکه دو سیما، گفت: دیروز در جلسه‌ای که نمایندگان با وزیر بهداشت داشتند از جزئیات و ابعاد کرونا و مبتلایان به آن در کشور اطلاعاتی به دست آمد.
 
وی در ادامه گفت: پس از پایان جلسه، رئیس مجلس با توجه به ابعاد شناسایی و مطرح‌شده در جلسه، نامه‌ای به مقام معظم رهبری نوشته و ارسال کردند؛ محتوای نامه در نگاه اجمالی این بود که ریاست ستاد مقابله با بحران کرونا را باید فرد دیگری به‌غیراز وزیر بهداشت عهده‌دار شود و برای این کار معاون اول جهانگیری پیشنهادشده بود، اما مقام معظم رهبری در پاسخ به این پیشنهاد فرمودند، خود شخص رئیس‌جمهور باید ریاست عملیات و ستاد مقابله با بحران کرونا را عهده‌دار شوند.
 
پزشکیان تصریح کرد: ارزیابی مجلس در خصوص نوع مقابله با کرونا به‌گونه‌ای است که از روز اول هم معتقد بودیم باید قم قرنطینه شود و روند مقابله با قاطعیت پیش می‌رفت تا از شیوع و پخش ویروس در کشور جلوگیری به عمل می‌آمد؛ حاکمیت جامعه نباید اجازه دهند ناقلین ویروس به‌راحتی در جامعه تردد نمایند این همان کاری است که چین در قبال ویروس کرونا انجام داد.

نویسنده
MAJID SAJADI
مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *