اقتصادی 21 اسفند 1398 - 4 سال پیش زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0
معادل یک ماه یارانه به مردم ایران اهدا نمایید

آقای روحانی یک‌بار هم که شده در آستانه نوروز 99 رئیس‌جمهور فقرا باشید!

آقای روحانی! بیاید این بار به‌عنوان نماینده این 30 میلیون نفر تنگدست جامعه از مقام معظم رهبری درخواست نمایید که از صندوق توسعه ملی معادل یک ماه یارانه به مردم ایران اهدا نماید تا شاید بخشی از آلام آن‌ها براثر این بلای هزاره سوم که اخیراً گریبان گیر کشور شده است تسکین یابد.

گروه سیاسی: مجید سجادی پناه – معاون اسبق سازمان تعزیرات حکومتی– در یادداشت پیش رو به بهانه معضل شیوع کرونا و گرفتاری که برای دست‌فروشان ایجاد کرده است، رئیس‌جمهور روحانی را خطاب قرار داده و می‌نویسد:
 
به گزارش بولتن نیوز، سجادی پناه در یادداشت خود آورده است: شما نیک می‌دانید سال‌هاست که دیگر مرز بین فقر روستایی و فقر شهری ازمیان‌رفته و مهاجرت روستایان به حاشیه شهرها و عدم دستیابی آن‌ها به یک شغل پایدار سبب شده است که این خیل عظیم به جرگه فقرای شهری افزوده شوند و معضلی را به اسم حاشیه‌نشینی – که یکی از سه تهدید بالقوه کشور است – را برای نظام ما ایجاد نمایند.
 
آقای روحانی یک‌بار هم که شده در آستانه نوروز 99 رئیس‌جمهور فقرا باشید!
 
مشاور پیشین رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در ادامه می‌نویسد: حال که ویروس کرونا مشاغل نه‌چندان پایدار این گروه عظیم را نظیر دست‌فروشان و … به‌شدت تحت تأثیر قرار داده و مردان بسیاری را در اسفندماه شرمنده خانواده‌هایشان کرده است. بیایید این بار به‌عنوان نماینده این 30 میلیون نفر تنگدست جامعه از مقام معظم رهبری درخواست نمایید که از صندوق توسعه ملی معادل یک ماه یارانه به مردم ایران اهدا نماید تا شاید بخشی از آلام آن‌ها براثر این بلای هزاره سوم که اخیراً گریبان گیر کشور شده است تسکین یابد. رجا واثقی دارد که خرج این پول توسط این خیل عظیم، باعث درآمد سایر صنوف کشور خواهد شد و این مرهمی است بر زخم «رکودی» که ویروس منحوس کرونا بر چهره اقتصاد کشور ما انداخته است.
 

نویسنده
MAJID SAJADI
مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *