سجادی پناه 27 خرداد 1400 - 2 سال پیش زمان تقریبی مطالعه: 2 دقیقه
کپی شد!
0
دکتر مجید سجادی پناه:

آقای ربیعی شما که بادیدن خونریزی بعد از جراحی مشکلات از هوش می روید، چرا معتقدید که اگر دولتی غیر از دولت شما سرکار می آمد اوضاع کشور 100 برابر بدتر از این می شد؟؟؟!!!

اگر حرمت مدرک تحصیلی تان را نگه نمی دارید یا طبقه دانشگاهی که در آن قرار گرقته اید حداقل آزاده مرد باشید. و مردم را مانند کودکان...

گروه اجتماعی – دکتر مجید سجادی پناه – عضو جمعیت وفادران انقلاب اسلامی، در یادداشتی نوشت: اگر حرمت مدرک تحصیلی تان را نگه نمی دارید یا طبقه دانشگاهی که در آن قرار گرقته اید حداقل آزاده مرد باشید. و مردم را مانند کودکان دبستانی تصور نکنید که هنگام بازگشایی مدارس برایشان سخنرانی می کنند!

به گزارش بولتن نیوز، اگر حرمت مدرک تحصیلی تان را نگه نمی دارید یا طبقه دانشگاهی که در آن قرار گرقته اید حداقل آزاده مرد باشید. و مردم را مانند کودکان دبستانی تصور نکنید که هنگام بازگشایی مدارس برایشان سخنرانی می کنند!


لطفا به ما بگویید با چه میزان و سنجه ای به این نتیجه 100 برابری رسیدید؟! اتفاقا گروهی هم بر این عقیده هستند که اگر تیم شما انتخاب نمی شد وضعیت کشور 100 برابر مطلوبتر از این وضعیت اداره می گردید.


سخنان شما ما را به یاد حکایت “مرکز زمین اینجا زیر پای من است” می اندازد :


می گویند روزی ملا نصرالدین به همراه مریدان خود قدم زنان طی مسیر می فرموند که ناگهان فکری به خاطرش خطور کرد و بر جای ایستاد. مریدان که از این حرکت، سخت متعجب شده اند بودند لب به سخن گشودند و گفتند: یا شیخ از چه روی وانگهی دست از حرکت کشیدی؟ ملا که تعجب را در چشمان مریدان می دید دست بر کمر همی نهاد و سینه سپر همی کرد و گفت: فی الحال زیر پای من ، درست مرکز و وسط زمین قرار گرفته است! مریدان انگشت به دهان نهادند و متحیر به یکدیگر می نگریستند. احدی از مریدان گفت: شگفتا یا شیخ! این ادعا را چگونه برایمان به اثبات می رسانی؟ ملا با صدایی نرم و قاطع پاسخ داد: هرکس باور نمی کند برود زمین را متر کند!! حاضران جملگی قرار از کف داده و انگشت به دهان نهاده و از زیرکی ملا، بسی حض و بهره فراوان بردند!

آقای ربیعی شما که بادیدن خونریزی بعد از جراحی مشکلات  از هوش می روید،  چرا معتقدید  که اگر دولتی غیر از دولت شما سرکار می آمد اوضاع کشور 100 برابر بدتر از این می شد؟؟؟!!!


ایکاش می شد ما در ایران هم ، مانند امریکا، که هرز گاهی بدلیل کسر بودجه، دولتشان را تعطیل می کنند، تعطیلی دولت شما را تجربه می کردیم. باور کنید نه تنها هیچ تغییر محسوسی در کشور ایجاد نمی شد بلکه ممکن بود حتی وضعیت هم بهتر اداره شود. زیرا حداقل از توجیهات خسته کننده شما دیگر خبری نبود. شما همواره ناکارآمدهای انباشته خود را به مدیران گذشته ، به تحریم ها ، اختیارات رئیس جمهور و امروز هم به ویروس کرونا و ….نسبت می دهید همه اش توجیه ، توجیه ، توجیه . واقعا شما این جمله عجیب را برای ما ترجمه عملیاتی کردید که “خدا انسان را آفرید و انسان توجیه را”.


ما از دولت شما صرفا طواف به دور مشکلات را دیده ایم و یا حداقل پشت کردن به مشکلات و نادیده گرفتن آنها را . متاسفانه این چشم برهم گذاشتن بر مشکلات گاهاً باعث می شد که نارسائی های درمان نشده قبلی بعد از مدتی کوتاهی با شدت و حدت بیشتری ظهور و بروز نماید و برای کشور دردسر ساز شوند و باز تنها کاری که از دست شما بر می آمد، گریه های ادامه دار برای آن وضعیتی بود که خودتان بدلیل سهل اگاری در مرتفع کردن آنها در گذشته ، سبب بروز و ظهورش شده بودید.


آقای ربیعی لطفا به ما آدرس بدهید ، در چند مورد با شجاعت به قلب مسائل و مشکلات جامعه حمله ور شدید. وضعیت مسکن را بیینید، نرخ دلار ببینید، تورم افسارگسیخنه را ببینید، حتی وضعیت تخم مرغ را ببینید!!! همه اینها نشان می دهد که شما فقط نظارگر مشکلات بوده و هستید.

زخم اعتراضات بنزینی که بر پیکره نظام جمهوری اسلامی وارد شد هنوز التیام نیافته است.مگر تنها و برای اولین بار در دولت شما بود که قیمت بنزین افزایش پیدا کرده بود.

وجالبتر این جاست برخی از وزرای که در تیم شما بودند و با شجاعت قصد حل کردن مشکلات را داشتند با برچسب تند مزاجی ، ناسازگاری ، ناهماهنگی و …. به طریقی از کابینه حذف نمودید. همه ما می دانیم که کار کردن در نظام اداری ایران ، خلاف جریان آب شنا کردن است و قطعا مدیری که بخواهد برای پرواز اوجگیری نماید بال و پرش به دیگری خورده و تنشی ایجاد می کند. اما از آن جای که تیم شما از هر نوع تنشی فرار می کند و تمایل به “مدیریت تضاد ها” ندارد همواره ساده ترین راه را انتخاب می کند، یعنی حذف آن وزیر از کابینه و پاک کردن صورت مسئله به طور کامل!
ایکاش به مردم بگوید چرا این ابر مدیران خود را از کابینه دولت دوازدهم حذف نمودید؟ افراد بزرگی نظیر پورمحمدی ، دهقان ، طیب نیا ، قاضی زاده هاشمی ، چیت چیان ، فانی ، و …. این برکناری ها دقیقا نشان می دهد که شما ازخون ریزی ناشی از جراحی مشکلات به شدت می هراسید.


عجله نکنید برادر، تیری که در کمان نهادید و انتخابات 1400 را هدف گرفتید این بار هم فراموش کردید که زه آنرا بکشید. تیر جلوی پایتان افتاده است.

نویسنده
MAJID SAJADI
مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *