سجادی پناه 15 خرداد 1400 - 3 سال پیش زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0
دکتر مجید سجادی پناه استاد دانشگاه؛

آقای حداد عادل در رابطه با تایید صلاحیت ها به رهبری نامه بنویسد

دکتر مجید سجادی پناه – استاد دانشگاه در رابطه با تایید صلاحیت ها و بیانات رهبری به حداد عادل رئیس پیشین مجلس شورای اسلامی طی نامه ای سرگشاده درخواست ورود کرد.

گروه سیاسی: دکتر مجید سجادی پناه – استاد دانشگاه در رابطه با تایید صلاحیت ها و بیانات رهبری به حداد عادل رئیس پیشین مجلس شورای اسلامی طی نامه ای سرگشاده درخواست ورود کرد.

به گزارش بولتن نیوز، در این نامه آمده است:

جناب آقای حداد عادل
سلام علیکم
همان عاملی که باعث شد شما در سال 84 دست به قلم شوید و برای تایید صلاحیت آقای معین و مهرعلیزاده با مقام معظم رهبری مکاتبه نمایید امروز نه تنها از بین نرفته، بلکه تشدید هم شده است و می تواند در آینده بعنوان یک عامل تهدید کننده فرار روی کشور نقش آفرینی نماید.

با جنبشی که دیروز در پی فرمایش رهبری عزیز در کشور ایجاد شد ولی متاسفانه خیلی زود فروکش کرد، نشان از آمادگی جامعه سیاسی برای پذیرش چنین نامه از سوی جنابعالی یا بزرگان انقلاب دارد و باید هر چه سریعتر این فرصت را غنیمت شمرده و از نوشتن آن دریغ ننمود.

اظهار نظر آقای کدخدایی بلافاصله بعد از فرمایش مقام معظم رهبری که فرمودند شورای نگهبان مصون از خظا نیست یا صدا وسیما که بلافاصله از لغو زمان مناظره در صورت اعلام نظر شورای نگهبان سخن گفت، و یا سایر نشانه های دیگر همگی موید بر این واقعیت است .

از سوی دیگر فعالیت و اعلام برنامه های دو نامزد روبرو برای ما هم آشکار کرده است که آنها کاندیدای اصلی آن جریان نیستند و توان اداره کشور را ندارند و این را هواداران و پیروان آن جریان خاص هم مثل جریان ما به خوبی فهمیده اند و لذا هیچ تلاشی برای پیروزی آنها صورت نمی دهند که در کشور نمود واقعی داشته باشد و همین باعث گردیده است که تنور انتخابات با توجه به فرصت کم باقی مانده تا زمان برگزاری، هنوز گرم نشود. ولی اگر رقیب ، به صورت جدی وارد صحنه انتخابات شود نه تنها هواداران آنها را به حرکت در خواهد آورد بلکه ما را بعنوان جریان اصول گرایی به تکاپو واقعی خواهد انداخت و این تضاد منطقی بین این دو جریان، همراه با یک شعور منطقی و با یک نشاط اجتماعی، به مشارکت حداکثری که مد نظر مقام معطم رهبری است منتهی خواهد شد و قطعا این حضور گسترده علاوه بر زدن مهر تائید بر سند بیمه نامه انقلاب، پیروز ما را هم لذت بخش تر خواهد کرد.
نوشتن این نامه همچنین می تواند این شائبه را نیز از اذهان دور کند که که افزایش سن، به هیچ وجه روحیه انقلابی افراد را به روحیه محافظه کاری تغییر نمی دهد.

نویسنده
MAJID SAJADI
مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *